Dámská zimní bunda KENOVA
Neohodnoceno
Značka: CXS
odolná proti vodě a větru, reflexní doplňky, stahování v dolním okraji
Jednoduchá výměna
a reklamace
Doprava zdarma
nad 3 000 Kč
Stálá sleva 5 %
pro registrované
Potisk a výšivka
již od 1 kusu
- dámská zateplená bunda
- odolná proti vodě a větru
- kapuce napevno
- regulovatelné manžety na rukávech
- spodní kapsy na zi
- reflexní doplňky
- stahování v dolním okraji
- vnitřní náprsní kapsa
- lepené švy
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bundy a vesty |
|---|---|
| EAN: | 8591940263140 |
| Pohlaví: | Dámské |
| Řada: | Volnočasové oděvy |
| Svrchní materiál: | 100 % polyester, 110 g/m2 |
| Podšívka: | 100 % polyester |
| Zateplení: | 100 % polyester, 140 g |
| Voděodolnost: | 2 000 mm |
| Paropropustnost: | 2 000 g/m2/24hod |
CANIS SAFETY a.s.
Přední český dovozce, výrobce a distributor osobních ochranných pracovních prostředků a pomůcek zajišťujících bezpečnost a ochranu zdraví při práci.
Oblékáme všechny profese od hlavy až k patě
Nabízíme pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, zboží pro práci ve výškách, ochranu zraku, sluchu, hlavy a oblečení pro volný čas.
Těžíme ze svých dlouholetých zkušeností s přímým dovozem zboží z asijských zemí, vyvíjíme a produkujeme vlastní volnočasový a pracovní sortiment pod značkou CXS.
Související produkty
Podobné produkty
Akce
Gold partner
Pacific 3 IN 1 Bunda dámská
Skladem
(195 ks)
1 840 Kč včetně DPH
1 521 Kč
2 100 Kč
(–27 %)
voděodolnost 8 000 mm, prodyšnost 5 000 g/m²/24...
+ další
Akce
Gold partner
Valley Softshellová bunda dámská
Skladem
(166 ks)
877 Kč včetně DPH
725 Kč
933 Kč
(–22 %)
3vrstvý softshell s membránou, lehce vypasovaný střih
+ další
Akce
Gold partner
Performance Softshellová bunda dámská
Skladem
(292 ks)
od 1 183 Kč včetně DPH
od 977 Kč
1 280 Kč
(–23 %)
voděodolnost 14 000 mm, prodyšnost 2 000 g/m²/24 h,...
+ další
Akce
Gold partner
Next Fleece vesta unisex Unisex fleece vesta 280 g/m² s možností výšivky nebo potisku
Skladem
(708 ks)
od 300 Kč včetně DPH
od 248 Kč
275 Kč
(až –38 %)
Unisex fleece vesta NEXT 518 z měkkého, hřejivého fleecu...
- černá
- bílá
- červená
- námořní modrá
- královská modrá
- oranžová
- středně zelená
- limetková
- azurově modrá
- lahvově zelená
- mátová
- petrolejová
- fuchsia red
- ebony gray
- ocelově šedá
- military
- trávově zelená
- marlboro červená
- orchid
+ další