Dámská softshellová bunda CXS DIGBY
Neohodnoceno
Značka: CXS
odepínací kapuce, odolná proti vodě a větru
Jednoduchá výměna
a reklamace
Doprava zdarma
nad 3 000 Kč
Stálá sleva 5 %
pro registrované
Potisk a výšivka
již od 1 kusu
- dámská softshellová bunda s odepínací kapucí
- odolná proti vodě a větru
- zapínaní na zip
- větrání v podpaží
- hlavicové rukávy s regulovatelnými manžetami
- stahování v dolním okraji
- dvě boční kapsy na zip
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bundy a vesty |
|---|---|
| EAN: | 8591940228422 |
| Pohlaví: | Dámské |
| Gramáž: | 280 g/m² |
| Řada: | Volnočasové oděvy |
| Svrchní materiál: | 96% polyester 4% elastan |
| Podšívka: | 100% polyester |
| Voděodolnost: | 10 000 mm |
| Paropropustnost: | 3 000 g/m2/24hod |
| TPU membrána: | ANO |
| Reflexní doplňky: | ANO |
CANIS SAFETY a.s.
Přední český dovozce, výrobce a distributor osobních ochranných pracovních prostředků a pomůcek zajišťujících bezpečnost a ochranu zdraví při práci.
Oblékáme všechny profese od hlavy až k patě
Nabízíme pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, zboží pro práci ve výškách, ochranu zraku, sluchu, hlavy a oblečení pro volný čas.
Těžíme ze svých dlouholetých zkušeností s přímým dovozem zboží z asijských zemí, vyvíjíme a produkujeme vlastní volnočasový a pracovní sortiment pod značkou CXS.
Související produkty
- černá
- bílá
- červená
- námořní modrá
- královská modrá
- šedá
- lahvově zelená
- světle šedý melír
- fuchsiová
- naturální
- tmavá khaki
- světle mátová
+ další
Akce
Gold partner
Freedom Šaty dámské
Skladem
(6537 ks)
- černá
- žlutá
- bílá
- červená
- námořní modrá
- královská modrá
- tyrkysová
- středně zelená
- tmavě šedý melír
- mátová
- nebesky modrá
- purpurová
- půlnoční modrá
- orchid
- sage
+ další
Podobné produkty
Akce
Gold partner
Pacific 3 IN 1 Bunda dámská
Skladem
(195 ks)
1 840 Kč včetně DPH
1 521 Kč
2 100 Kč
(–27 %)
voděodolnost 8 000 mm, prodyšnost 5 000 g/m²/24...
+ další
Výprodej
Dámská oboustranná vesta ROSEVILLE
Skladem (2 dny)
(8 ks)
434 Kč včetně DPH
359 Kč
763 Kč
(–52 %)
oboustranná, jedna strana 100% nylon, druhá stran 100%...
Akce
Gold partner
Performance Softshellová bunda dámská
Skladem
(292 ks)
od 1 183 Kč včetně DPH
od 977 Kč
1 280 Kč
(–23 %)
voděodolnost 14 000 mm, prodyšnost 2 000 g/m²/24 h,...
+ další