O společnosti

Vítejte na  stránkách On-design.

Firma On-design sídlí v Liberci a zabývá se především potiskem a výšivkami na reklamní textil od dodavatelů Adler, Červa, Portwest Canis
V našem sortimentu naleznete pracovní oděvy a obuv ,reflexní oděvy, zateplené oděvy, gastro oděvy, pracovní trička a mikiny, nepromokavé oděvy, rukavice, ochranné brýle, masky, helmy, zátky do uší či ochranná sluchátka.

POTISK:

dtf2

DTF technologie:
Nejodolnější digitální technologie současnosti pro potisk textilu.
 Umožňuje plnobarevný tisk rastrových a nebo vektorových grafických formátů na téměř veškeré textilie. Zachytí barevné přechody i jemné detaily.
Je vhodná téměř na všechny materiály včetně softshellu. Navíc je ideální pro objednávky, které potřebujete vyřídit rychle.

 

Potisk již od 1 kusu.

Tisk je vhodný i pro plnobarevné motivy i obrázky, kdy je zapotřebí dodržet přesné barvy jako například u fotografií. Je vhodný na tmavé i světlé textilie. 

Nejmodernější technologie potisku DTF využívá jako nosič fólii. Výsledný potisk má pak fantastickou elasticitu, povrch příjemný na omak a je vysoce odolný vůči praní.

Potisky vytvořené technologií DTF mají živé barvy s dokonalými barevnými přechody a ostré detaily, technologie je tak ideální pro tisk loga firmy či jiné grafiky a obrázků. Oblečte své zaměstnance do firemních bund či kalhot s metodou DTF.

 PROČ DTF?

  • Vhodné pro motivy s vysokým počtem barev či s jemnými detaily
  • Tisk ve fotografické kvalitě
  • Vysoká trvanlivost a kvalita potisku
  • Všestrannost použití
  • Rychlé zpracování


DTF tisk je vhodný i pro složité barevné vektorové motivy, které by nešly tisknout technologií sítotisku či řezané fólie.

Je DTF technologie kvalitní?
DTF (Direct to Film) technologie je relativně nová metoda tisku na textil, která je obecně považována za velmi kvalitní. Nabízí vysokou úroveň detailů, živé a trvanlivé barvy a může být použita na široké spektrum materiálů.

Ve srovnání se sítotiskem?

DTF tisk je obecně považován za kvalitnější než sítotisk. Ačkoli sítotisk může vytvářet silné, jasné barvy, jeho schopnost reprodukovat detailní nebo složité obrázky je omezena. Navíc sítotisk často vyžaduje větší množství materiálu a může být nákladnější. Na druhou stranu, DTF tisk může tisknout složité a detailní obrázky s vysokou úrovní přesnosti, a to i na tmavé nebo silné materiály.
Ačkoli existují určité náklady spojené s pořízením a údržbou DTF tiskárny, mnozí uživatelé považují tuto technologii za nákladově efektivnější než sítotisk díky její flexibilitě a schopnosti tisknout malé objemové požadavky.

SÍTOTISK-TRANSFER
sitotisk_1

 

Sítotisk je nejkvalitnější možnost potisku. Na sítotisk můžeme použít motivy jak jednobarevné, tak vícebarevné.

Sítotiskem tiskneme již od 20 ks

Transferový tisk se používá zejména na pracovních oděvy, trička, mikiny,  batohy, tašky, čepice a různé reklamní předměty .Barvy se neaplikují přímo na podkladový materiál, ale jsou přes šablony přeneseny na speciální transferový papír, který je následně pod vysokým tlakem a teplotou zafixován do materiálu. Potisk tedy vytváří na textilu pevnou vrstvu. Technologie transferu se vyznačuje přesným tiskem v detailech, širokou škálou potiskovaného materiálu a možností využití tisku „do zásoby“ pro opakované zakázky.

ŘEZANÁ FÓLIE

rezanka2_1

Potisk již od 1 kusu.

Proces řezané fólie spočívá v tom, že se daný motiv vyřeže na plotru, následně se vyseparuje, aby byl výsledek stejný jako při vstupních datech a  zapeče se na textil.
Potisk má poté lehce lesklý vzhled a je  elastický, avšak svůj vzhled neztratí ani po praní. 
Při zvolení potisku řezanou fólií je nutné si vybrat jen z několika předurčených barev fólií.

rezanka(1)
 

SUBLIMAČNÍ tisk

sublimace_1

Potisk již od 1 kusu.

Sublimace je speciální metoda potisku textilu , který obsahuje více jak 50% polyester. Výhodou sublimace na textil je vysoká odolnost a stálost díky přímého obarvení vláken (potisk není "na povrchu" jako např. u sítotisku nebo digitálního tisku)
TISK je možný pouze u světlého textilu.
Využívá se převážně u funkčních a polyesterových triček, dresů, reflexních vest a bund.

U bílého textilu docílíme 100% barevnosti.

STROJNÍ VYŠÍVÁNÍ

vysivka

Strojním vyšíváním se aplikují loga firmy či obrázky, kde je více barev a je třeba dodržení všech náležitostí z předlohy. U Strojního vyšívání se proto již účtuje program, který zajistí, že výšivka bude věrná předloze.

Rychlou výšivkou aplikujeme pouze texty a čísla. Zde není účtován program.

 

Sídlíme v Liberci, kde si všechny technologie můžete prohlédnout. Rádi Vám poradíme s výběrem.