Vše o POTISKU

Potisk i výšivku realizujeme na veškerý textil např.  trička, mikiny, montérky, kraťasy, rondony, zástěře, čepice i batohy. 

orientační ceník TISKU a VÝŠIVEK

 

DTF technologie:
Nejodolnější digitální technologie současnosti pro potisk textilu.
Umožňuje plnobarevný tisk rastrových a nebo vektorových grafických formátů na téměř veškeré textilie. Zachytí barevné přechody i jemné detaily.
Je vhodná téměř na všechny materiály včetně softshellu. Navíc je ideální pro objednávky, které potřebujete vyřídit rychle.

dtf2

 

 Potisk již od 1 kusu.

 

 PROČ DTF?

1. Nejodolnější digitální technologie současnosti pro potisk textilu - "Už se nikdy nemusíte obávat o kvalitu a trvanlivost potisku na vašem textile. S naší nejodolnější digitální technologií zaručujeme nejen vynikající kvalitu, ale také dlouhodobou odolnost."

2. Umožňuje plnobarevný tisk rastrových a nebo vektorových grafických formátů na téměř veškeré textilie - "Nyní můžete vyjadřovat své kreativní nápady bez omezení. Naše technologie umožňuje tisk jakýchkoli barevných a grafických formátů na prakticky jakýkoli textil."

3. Zachytí barevné přechody i jemné detaily - "Dosáhněte dokonalosti v každém detailu. Naše technologie zachytí i ty nejjemnější detaily a perfektně reprezentuje všechny barevné přechody."

4. Je vhodná téměř na všechny materiály včetně softshellu - "Od nynějška nejsou žádné materiály mimo dosah. Naše technologie je vhodná pro téměř vše, od běžných textilií až po softshell."

5. Ideální pro objednávky, které potřebujete vyřídit rychle - "Nestresujte se s časovým tlakem. Naše technologie vám umožní rychle a efektivně zvládnout i ty nejnáročnější objednávky."

6. Výsledný potisk má fantastickou elasticitu, povrch příjemný na omak a je vysoce odolný vůči praní - "Užijte si maximální pohodlí a dlouhodobou odolnost. Naše potisky jsou mimořádně elastické, příjemné na dotek a odolávají i nejnáročnějším praním."

7. Potisky vytvořené technologií DTF mají živé barvy s dokonalými barevnými přechody a ostré detaily - "Projevte svůj styl v plných barvách a s dokonalými detaily. S naší technologií DTF dosáhnete živých barev, dokonalých barevných přechodů a ostrých detailů."

8. Vhodné pro motivy s vysokým počtem barev či s jemnými detaily - "Oživte své nápady bez ohledu na složitost nebo detaily. Naše technologie se dokáže vypořádat se všemi barvami a jemnými detaily, které si přejete."

9. Tisk ve fotografické kvalitě - "Zachovejte své vzpomínky v nejvyšší možné kvalitě. Naše technologie vám umožní tisk ve fotografické kvalitě, abyste mohli uchovat své momenty navždy."

10. Vysoká trvanlivost a kvalita potisku - "Nikdy se nemusíte obávat o opotřebování nebo ztrátu kvality potisku. Naše technologie zaručuje vysokou trvanlivost a kvalitu, která zůstává stejná i po dlouhém nošení a praní."

 

 

SÍTOTISK-TRANSFER
sitotisk_1

Sítotisk je nejkvalitnější možnost potisku. Na sítotisk můžeme použít motivy jak jednobarevné, tak vícebarevné.

Sítotiskem tiskneme již od 20 ks

Transferový tisk se používá zejména na pracovních oděvy, trička, mikiny,  batohy, tašky, čepice a různé reklamní předměty .Barvy se neaplikují přímo na podkladový materiál, ale jsou přes šablony přeneseny na speciální transferový papír, který je následně pod vysokým tlakem a teplotou zafixován do materiálu. Potisk tedy vytváří na textilu pevnou vrstvu. Technologie transferu se vyznačuje přesným tiskem v detailech, širokou škálou potiskovaného materiálu a možností využití tisku „do zásoby“ pro opakované zakázky.

ŘEZANÁ FÓLIE

rezanka2_1

Potisk již od 1 kusu.

Proces řezané fólie spočívá v tom, že se daný motiv vyřeže na plotru, následně se vyseparuje, aby byl výsledek stejný jako při vstupních datech a  zapeče se na textil.
Potisk má poté lehce lesklý vzhled a je  elastický, avšak svůj vzhled neztratí ani po praní. 
Při zvolení potisku řezanou fólií je nutné si vybrat jen z několika předurčených barev fólií.

rezanka(1)

 

SUBLIMAČNÍ tisk

sublimace_1

Potisk již od 1 kusu.

Sublimace je speciální metoda potisku textilu , který obsahuje více jak 50% polyester. Výhodou sublimace na textil je vysoká odolnost a stálost díky přímého obarvení vláken (potisk není "na povrchu" jako např. u sítotisku nebo digitálního tisku)
TISK je možný pouze u světlého textilu.
Využívá se převážně u funkčních a polyesterových triček, dresů, reflexních vest a bund.

U bílého textilu docílíme 100% barevnosti.

STROJNÍ VYŠÍVÁNÍ

vysivka

Strojním vyšíváním se aplikují loga firmy či obrázky, kde je více barev a je třeba dodržení všech náležitostí z předlohy. U Strojního vyšívání se proto již účtuje program, který zajistí, že výšivka bude věrná předloze.

Rychlou výšivkou aplikujeme pouze texty a čísla. Zde není účtován program.

 

Sídlíme v Liberci, kde si všechny technologie můžete prohlédnout. Rádi Vám poradíme s výběrem.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Kontakty:

Objednávky:
E-mail: objednavky@on-design.cz
Tel.:        608 873 587
     
+420 487 989 444
               776 550 792

Nákup prodej:
E-mail: info@on-design.cz
Tel.:       777 609 785
    +420 487 989 444

Potisky a výšivky:
E-mail: info@on-design.cz
Tel.: 777 609 785 

Tel.: 776 550 792

PORADNA: (od 8 do 18 h)
E-mail: 
 info@on-design.cz
Tel: 776 550 792
       777 609 785

 

Fakturace:
E-mail: nidecka@on-design.cz
Tel.:  608 873 587


     

 

 Adresa firmy: on-design, s.r.o
Na Perštýně 325/38
460 01, Liberec 4
IČ: 04434323 DIČ: CZ04434323
číslo účtu: 272030887/0300 

Výdejní místo a vzorková prodejna značky ADLER a PORTWEST -  Na Perštýně 325/38 460 01, Liberec 4

 

Provozní doba:
Po, St - 17:00 h
Út , Čt, Pá - 16:00 h