Pánská softshellová bunda LAVAL
odolná proti vodě a větru, odepínací kapuce
- pánská softshellová bunda s odepínací kapucí
- odolná proti vodě a větru
- zapínaní na zip
- větrání v podpaží
- rukávy s vnitřními manžetami
- stahování v dolním okraji
- spodní kapsy na zip
- reflexní doplňky
- TPU membrána
- podšívka: 100 % polyester
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bundy a vesty |
|---|---|
| EAN: | 8591940229603 |
| Pohlaví: | Pánské |
| Materiálové složení: | 96% polyester, 4% elastan |
| Gramáž: | 280 g/m² |
| Řada: | Pracovní oděvy, Volnočasové oděvy |
| Voděodolnost: | 10 000 mm |
| Paropropustnost: | 3 000 g/m2/24hod |
CANIS SAFETY a.s.
Související produkty
- černá
- žlutá
- bílá
- červená
- námořní modrá
- královská modrá
- tyrkysová
- azurově modrá
- lahvově zelená
- světle šedý melír
- ebony gray
- trávově zelená
100 % předsrážená bavlna odolná vyšším teplotám,...
- černá
- žlutá
- bílá
- červená
- námořní modrá
- královská modrá
- oranžová
- lahvově zelená
- mátová
- nebesky modrá
- petrolejová
- ebony gray
- marlboro červená
zdvojené lemy na rukávech na spodním dílu, štíhlý...
100 % předsrážená bavlna odolná vyšším teplotám,...
- černá
- bílá
- červená
- námořní modrá
- královská modrá
- šedá
- lahvově zelená
- světle šedý melír
- fuchsiová
- světle šedá
- naturální
- tmavá khaki
- světle mátová
Podobné produkty
lehká, hřejivá, trendově prošívaná bunda, olejová úprava...
voděodolnost 5 000 mm, prodyšnost 600 g/m²/24...
odolnost materiálu proti průniku vody, odepínací kapuce,...