Pánska bunda CXS NORFOLK
softshellová bunda s odnímateľnou kapucňou, vode a vetru odolná
- pánska softshellová bunda s odnímateľnou kapucňou
- odolnosť voči vode a vetru
- zapínanie na zips, vetranie v podpazuší
- náprsné vrecko na zips, bočné vrecká na zips
- vnútorné manžety rukávov
- utiahnutie na spodnom okraji
- reflexné príslušenstvo
- TPU membrána
Odolnosť proti prenikaniu vody 8000 mm mimo oblasti švu, paropriepustnosť 3000 g/m2 /24h.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bundy a vesty |
|---|---|
| EAN: | 8591940307134 |
| Pohlavie: | Pánske |
| Materiál: | Polyester/elastan |
| Gramáž: | 300 g/m² |
| Řada: | Volnočasové oděvy |
| Voděodolnost: | 8 000 mm |
| Paropropustnost: | 3 000 g/m2/24hod |
CANIS SAFETY a.s.
Súvisiaci tovar
vhodný ako prvá alebo druhá vrstva, vysoko elastický a...
100% organická bavlna, tvarovaný spodný okraj
- čierna
- biela
- červená
- námornícka modrá
- kráľovská modrá
- oranžová
- tyrkysová
- stredne zelená
- khaki
- citronová
- petrolejová
- military
- fuchsiová
- mandlová
- starostříbrná
- černá-bílá
- červená-bílá
- bílá-černá
- námořní modrá-bílá
- bílá-červená
- královská modrá-bílá
- žlutá-zelená
Pánske tričko CXS DANIEL zo 100 % bavlny so silikónovou...
- čierna
- žltá
- biela
- červená
- námornícka modrá
- modrá
- oranžová
- šedá
- azúrovo modrá
- fľaškovo zelená
- nebesky modrá
- apple green
- světle šedá
Podobné produkty
zateplená softshellová bunda s odnímateľnou kapucňou,...
Softshellová bunda s membránou TPU, strihom SLIM FIT a...
