Dámska zimná bunda KENOVA
odolnosť proti vode a vetru, reflexné doplnky, sťahovacia šnúrka na spodnom okraji
- dámska zateplená bunda
- odolnosť voči vode a vetru
- pevná kapota
- nastaviteľné manžety rukávov
- spodné vrecká na zi
- reflexné príslušenstvo
- utiahnutie na spodnom okraji
- vnútorné náprsné vrecko
- lepené švy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bundy a vesty |
|---|---|
| EAN: | 8591940263140 |
| Pohlavie: | Dámske |
| Řada: | Volnočasové oděvy |
| Svrchní materiál: | 100 % polyester, 110 g/m2 |
| Podšívka: | 100 % polyester |
| Zateplení: | 100 % polyester, 140 g |
| Voděodolnost: | 2 000 mm |
| Paropropustnost: | 2 000 g/m2/24hod |
CANIS SAFETY a.s.
Súvisiaci tovar
dokonalý doplnok každého šatníka, vyrobený z mimoriadne...
- čierna
- biela
- červená
- námornícka modrá
- kráľovská modrá
- tyrkysová
- stredne zelená
- tmavo šedý melír
- khaki
- citronová
- mätová
- ružová
- nebesky modrá
- purpurová
- apple green
- fuchsia red
- fuchsiová
- tmavý tyrkys
- půlnoční modrá
- tangerine orange
- čierna
- žltá
- biela
- červená
- námornícka modrá
- kráľovská modrá
- oranžová
- tyrkysová
- stredne zelená
- limetková
- tmavo šedý melír
- fľaškovo zelená
- khaki
- fialová
- citronová
- nebesky modrá
- svetlo šedý melír
- purpurová
- apple green
- ebony gray
najexkluzívnejšia bavlna SUPIMA®, priliehavý strih, hlbší...
- čierna
- biela
- červená
- námornícka modrá
- kráľovská modrá
- oranžová
- tyrkysová
- stredne zelená
- khaki
- citronová
- petrolejová
- military
- fuchsiová
- mandlová
- starostříbrná
Podobné produkty
3-vrstvový softshell s membránou, mierne polstrovaný strih
vodotesnosť 14 000 mm, priedušnosť 2 000 g/m2/24 h,...
klasický strih, hrejivý materiál, úprava proti...
- čierna
- biela
- červená
- námornícka modrá
- kráľovská modrá
- oranžová
- stredne zelená
- limetková
- azúrovo modrá
- fľaškovo zelená
- mätová
- petrolejová
- fuchsia red
- ebony gray
- ocelově šedá
- military
- trávově zelená
- marlboro červená
- orchid
obojstranný, jedna strana 100% nylon, druhá strana 100%...