Pánská bunda CXS NORFOLK
softshellová bunda s odepínací kapucí, odolná proti vodě a větru
- pánská softshellová bunda s odepínací kapucí
- odolná proti vodě a větru
- zapínaní na zip, větrání v podpaží
- náprsní kapsa na zip, boční kapsy na zip
- vnitřní manžety v rukávech
- stahování v dolním okraji
- reflexní doplňky
- TPU membrána
Odolnost materiálu proti průniku vody 8000 mm mimo oblast švů, paropropustnost 3000 g/m2 /24h.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bundy a vesty |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Pohlaví: | Pánské |
| Materiál: | Polyester/elastan |
| Gramáž: | 300 g/m² |
| Řada: | Volnočasové oděvy |
| Voděodolnost: | 8 000 mm |
| Paropropustnost: | 3 000 g/m2/24hod |
CANIS SAFETY a.s.
Související produkty
rychleschnoucí materiál, ideální pro sport...
Originální tričko Fruit of the Loom ideální pro...
- černá
- žlutá
- bílá
- červená
- námořní modrá
- královská modrá
- oranžová
- středně zelená
- limetková
- tmavě šedý melír
- azurově modrá
- lahvově zelená
- khaki
- fialová
- nebesky modrá
- světle šedý melír
- čokoládová
- fuchsia red
- zlatá
- tmavá břidlice
zdvojené lemy na rukávech na spodním dílu, štíhlý...
Podobné produkty
zateplená softshellová bunda s odepínací kapucí, odolná...
Softshellová bunda s TPU membránou, SLIM FIT střihem a...
